Menič Victron Energy MultiPlus 24V 2000VA/1600W s integrovanou nabíjačkou batérií
Popis
-
V prípade poruchy striedača dôjde k veľmi rýchlemu vypnutiu ramell;(menej ako 20 ms), pripojené striedače si to ani nevšimnú a prevádzka pokračuje bez akýchkoľvek problémov;
Je možné softvérovo zistiť, že v prípade straty tepla sa teplo odstráni;aacute;s, môže sa používať aj v ostrovných krajinách;
Čím vyššia je celková kvalita výrobku, tým vyššia je cena výrobku:
- 6 meničov možno zapojiť paralelne; Striedače je možné usporiadať aj paralelne po 3 v jednej jednotke;
- Hálózatból alebo generátorbóláram nagyságaállížeóto pravdepodobne nebude preťažovať zdrojáramás Bárm veľa energie je potrebnej na premenu batérie na zdroj energie;
- Na tento účel sa môže použiť PowerAssist:
-
Ak nie je dostatok energie z batérie, energia sa presunie z batérie do zdroja napájania;
V prípade záťaže sa prebytočná energia prenesie do batérie;
Systém je možné prispôsobiť individuálnym potrebám vďaka širokej škále možností
- Távoli elérés online crossül Systém má účinnosť 95 %, čo je pravdepodobne najlepšia záruka účinnosti systému; Nízka, prijateľne nízka, 2W celková spotreba energie v systéme Search üeacute;tmétel Search üzemmódban Úplný rozsah služieb: rövidzárlat, túlterhelés, túlmelegedés és mélykisülés proti
-
Prepínač DIP možno použiť na konfiguráciu meniča rôznymi spôsobmi;
Softvér VE.Bus možno použiť na jednoduchú konfiguráciu 3 paralelných systémov;
Softvér Victron možno použiť na programovanie všetkých parametrov a možno ho použiť na programovanie všetkých parametrov krížovo;
Parametre
| Menovité výstupné napätie | 24V |
| Aktuálne | 50A |
| Zabudovaná nabíjačka batérií | Hálózatról táplált |
| Výrobca | Victron Energy |
| Výrobca | Victron Energy |
| Odkaz na výrobcu | https://www.victronenergy.com/upload/documents/Datasheet-MultiPlus-500VA-2000VA-EN.pdf |
| Nabíjací prúd sieťovej nabíjačky | 50A |
| Tvar výstupného signálu | Tiszta szinuszhullám |
| Zdanlivý výstupný výkon (VA) | 2000VA |
| Nabíjací prúd regulátora solárneho nabíjania | Nincs |
| Menovité vstupné napätie | 24V |
| Momentálny výkon | 3500 W |
| Sklad | Externý sklad |
| Skupina produktov | MultiPlus |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Striedač Victron Energy MultiPlus-II 48/4k5/55-32 230V s integrovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-100.00€
Striedač Victron Energy MultiPlus Compact 12V 1200VA/1000W so zabudovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-135.90€
Menič Victron Energy MultiPlus 24V 1600VA/1300W so zabudovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-169.23€
Victron Energy MultiPlus Compact 24V 1600VA/1300W 40A-16A menič so zabudovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-143.59€
Striedač Victron Energy MultiPlus-II GX 48V 3000VA/2400W s integrovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-92.31€
Striedač Victron Energy MultiPlus 12V 1600VA/1300W so zabudovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-310.26€
Striedač Victron Energy MultiPlus Compact 12V 1600VA/1300W so zabudovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-153.59€
Striedač Victron Energy EasyPlus Compact 12V 1600VA/1300W so zabudovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-120.77€
