Monokryštalický solárny panel Victron Energy 20V 305W
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 1658mm x 1002mm x 35mm |
| Záruka | Garancia az elektromos teljesítményre: 10 év 90% + 25 év a teljesítmény 80%-ára |
| Výrobca | Victron Energy |
| Odkaz na výrobcu | https://www.victronenergy.hu/upload/documents/Datasheet-BlueSolar-Monocrystalline-Panels-EN.pdf |
| Elektrická energia na pracovisku | 9,38A |
| Napätie na pracovisku | 32,5V |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Voľnobežné napätie | 39,7V |
| Vypínací prúd | 10,27A |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Monokryštalický solárny panel Victron Energy 12V 130W
Posledný 1 ks na sklade
-19.74€
Victron Energy 12V 190W Monokryštalický solárny panel 190W-39 článkov Mono 1485x668x30mm
Dostupné
-12.56€
Victron Energy 12V 95W Monokryštalický Solárny Panel 95W-30 článkov Mono 770x668×30mm
Dostupné
-11.03€
