Solárny panel Solárne 1x4 čierne káblové vedenie - solárne
Popis
| Priemer vnútorného vodiča | 2,5 mm |
| Počet vodičov | 1ks |
| Farba káblového plášťa | červená |
| Rozsah prevádzkovej teploty | -40 °C … +120 °C |
| Vonkajší priemer | 5,9 mm |
| Povolená maximálna teplota vodiča | krátkodobo až +250 °C |
| Menovité napätie | 1200 V |
| Prierez vodiča | 4mm2 |
Zaťažiteľnosť (T=60°C)
| pre kábel voľne vedený vo vzduchu | 55A |
| pre kábel upevnený na povrchu | 52A |
| pre kábel vedený v zväzku upevnenom na povrchu | 44A |
| T=20°C uložený v zemi | 41A |
Normy:
TÜV Rheinland;
TÜV 2 Pfg 1169/08.2007;
EN 60216-1-2 - EN 50267-2-1;
IEC 60332.1 - DIN VDE 0282-2;
HD 22.2 S3
Parametre
| Sklad | Centrálny sklad |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
16/06/2024
-
Ferenc B
Overený nákup
Szerintem jó minőség . Könnyen forraszható is az ér , akinek nem lenne krimpelő fogója hozzá.
