Victron Energy 12V/38Ah AGM Super Cycle cyklická / solárna batéria
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 267mm x 77mm x 175mm |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Victron Energy |
| Odkaz na výrobcu | https://www.victronenergy.hu/upload/documents/Datasheet-AGM-Super-Cycle-battery-EN.pdf |
| Dĺžka | 267mm |
| Kapacita | 38 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 77 |
| Výška | 175 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Victron Energy 12V/15Ah AGM Super Cycle cyklická / solárna batéria
Posledný 2 ks na sklade
-2.52€
Victron Energy 12V/60Ah AGM Super Cycle cyklická / solárna batéria (M6)
Na sklade
-30.17€
