Qoltec On-line neprerušiteľný zdroj napájania UPS Pure DC 1kVA 800W LCD
Popis
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 270 x 145 x 220 mm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Hmotnosť | 10.3kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 9Ah |
| Počet batérií | 2 |
| Počet sieťových pripojení | 2 |
| Typ konektorov | 1 x RS232 1 x SCHUKO (Type F CEE 7/3) 1 x FRENCH (Type E CEE 7/5) |
| Technológia UPS | Online |
| Výstupný výkon (VA) | 1000VA |
| Watt-hodinová kapacita | 216 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Qoltec UPS núdzové napájanie s čistou sínusovou vlnou | 1kVA | 800W | AVR | LCD
Externé zásoby
-13.59€
Qoltec Záložný zdroj napájania s čistou sínusovou vlnou | 2kVA | 1600W | AVR | LCD
Posledný 2 ks na sklade
274.36€
Neprerušiteľný zdroj napájania Qoltec UPS | 1kVA | 1000W | Power factor 1.0 | LCD | EPO | USB | On-line
Na sklade
-25.41€

