Lokithor JA301 20000mAh, 2000A, kompresor 10-150 PSI
Popis
Lokithor JA301 powerbank / štartovací kábel
Produkt Lokithor je praktické a multifunkčné zariadenie, ktoré určite oceníte. Štartovací kábel sa vyznačuje širokou kompatibilitou, takže ho môžete použiť nielen na svojom aute, ale aj na člne, kosačke, karavane, terénnom vozidle atď. Rôzne bezpečnostné funkcie zabezpečujú bezpečné používanie, funkcia powerbank umožňuje nabíjať napríklad váš telefón alebo tablet. JA301 slúži aj ako baterka, čo uľahčuje viditeľnosť po zotmení.
Spoľahlivý
Jump starter detekuje tlak v pneumatikách, nabíja batériu a dokáže prepínať medzi jednotkami BAR/PSI. Presnosť detekovaného tlaku je ±2PSI. Maximálny tlak dosahuje 150PSI. JA301 je vybavený 3 typmi nafukovacích ihiel, ktoré umožňujú nafúknuť vzduch do pneumatík áut, bicyklov, kajakov, lôpt atď.
Široká kompatibilita
Powerbank má štartovací prúd 2000A, takže do 1-3 sekúnd naštartuje vaše vozidlo. Je vhodný pre benzínové motory do 8 litrov a naftové motory do 6 litrov. Zariadenie dobre funguje na vozidlách ako auto, motocykel, čln, karavan, ATV, kosačka a mnoho ďalších. Okrem toho je JA301 schopný fungovať v pohotovostnom režime až 180 dní a spotrebováva len malé množstvo energie.
Bezpečný pre vaše vozidlo
Produkt Lokithor v reálnom čase detekuje napätie batérie a informuje vás o všetkých vzniknutých chybách. Zariadenie má množstvo ochranných funkcií, ako je ochrana proti preťaženiu a prehriatiu, takže ho môžete bezpečne používať.
Viacúčelový
Zariadenie neslúži len ako štartovací kábel, ale funguje aj ako baterka a powerbank, s ktorým môžete nabíjať svoj telefón, tablet a iné zariadenia s USB portom. Produkt podporuje rýchle nabíjanie USB 3.0, LED baterka má 3 režimy: stály svetlo, stroboskop a SOS.
Príslušenstvo
JA301 štartovací kábel
Kliešťové svorky x2
Adaptér
USB-C kábel
Špecifikácia
Značka Lokithor
Model JA301
Kapacita batérie 2000mAh (74Wh)
Štartovacie napätie 12V
Štartovací prúd 1000A
Špičkový prúd 2000A
Tlak 10~150PSI
Presnosť senzora ±2PSI
Vstupný port USB-C 5V/3A, 9V/2A
Výstupný port USB-A 5V/3A, 9V/2A
Polarita červená (+), čierna (-)
Teplota nabíjania 0°C - 45°C
Prevádzková/úložná teplota -20°C - 50°C
Životnosť batérie >10
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 249 x 142 x 103mm |
| Maximálny príkon | USB-C 5V/3A, 9V/2A |
| Rýchle stiahnutie | Nie |
| Kapacita | 20000 mAh |
| Výstupy | 1 USB-A |
| Maximálny výkon | USB-A 5V/3A, 9V/2A |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 18 W |
| Hmotnosť | 1770 g |
| Konektor typu C? | Nie |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
