PATONA Premium Powerbank Stark 1.0 PD65W 20000mAh s 2 integrovanými nabíjacími káblami USB-C Lightning
Popis
PATONA Premium Powerbank Stark 1.0 PD65W 20000mAh 2 integrovanými nabíjacími káblami USB-C Lightning
Objavte našu novú PATONA Stark 1.0 power banku, ktorá kombinuje moderný dizajn s výkonným výkonom. S kapacitou 20 000 mAh, hmotnosťou iba 426 gramov a kompaktným dizajnom je táto powerbanka najvhodnejšia na všetky použitia. Disponuje 2 integrovanými nabíjacími káblami: USB-C a Lightning pre iPhone. To umožňuje nabíjanie smartfónov a tabletov. Okrem toho má aj USB-C a Lightning port, na ktorý je možné pripojiť vlastný nabíjací kábel. Vďaka ďalšiemu dostupnému USB-A portu môže powerbanka slúžiť ako napájací zdroj pre množstvo iných zariadení, ako sú digitálne fotoaparáty, napájacie zdroje, Bluetooth headsety atď. Všetky porty môžu byť použité súčasne. Integrované nabíjacie káble majú dĺžku 12 cm a sú uložené v káblovom vedení power banky.
Na nabíjanie pripojte powerbanku k USB napájaciemu adaptéru pomocou USB-C kábla. Stav nabíjania je indikovaný 4 LED diódami.
Technické informácie:
Model: PATONA Powerbank Strong 1.0
2 integrované nabíjacie káble: USB-C, Lightning pre iPhone/iPad
Typ: Li-polimer
Kapacita: 20 000 mAh / 74Wh
Rozmery: 14,5x6,7x2,8 cm
Farba: ľadovo modrá metalická
Hmotnosť: 426g
Výstupný typ-C+USB Spolu: 33W+33W
Výstup Type-C+Type-C Spolu: 33W+33W
Výstup Type-C +Lightning Spolu: 33W+10,5W
Výstup USB+C typu Spolu: 5V⎓3A
Výstup-C typu+Lightning Spolu: 5V⎓3A
Výstupný Lightning: 5V⎓2,1A
Vstup Lightning: 5V⎓2A
C typ vstup/výstup: 5V⎓3A, 9V⎓3A, 12V⎓3A, 15V⎓3A, 20V⎓3,25A
C typ vstup/výstup: 5V⎓3A, 9V⎓3A, 12V⎓3A, 15V⎓3A, 20V⎓3A
USB výstup: 4,5V⎓5A, 5V⎓3A, 9V⎓3A, 12V⎓3A, 15V⎓3A, 20V⎓3A
Príslušenstvo:
1x PATONA Powerbank Strong 1.0 (Na obrázku zobrazený smartfón NIE je súčasťou dodávky!).
2 integrované nabíjacie káble: USB-C, Lightning pre iPhone/iPad
1x QR kód k príručke
Poznámky pre našich obchodníkov: môže sa stať, že tento produkt nie je ponúkaný na predaj na Amazone.
Obrázky sú vzorové, dodávaná položka sa môže líšiť. Ponúkaný produkt je kvalitná značka PATONA.
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 140x60x20mm |
| Maximálny príkon | Type-C: 5V⎓3A, 9V⎓3A, 12V⎓3A, 15V⎓3A, 20V⎓3.25A |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 20000 mAh |
| Výstupy | 1 USB-A, 1 USB-C, USB-C kábel, Lightning kábel |
| Maximálny výkon | Type-C: 5V⎓3A, 9V⎓3A, 12V⎓3A, 15V⎓3A, 20V⎓3.25A |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 65 W |
| Hmotnosť | 426 g |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
