Joyroom JR-PBF03 30W 30000mAh powerbank + USB-A - USB-C kábel 0,25 m - čierna
Popis
Hlavné výhody Joyroom JR-PBF03:
- Rýchle nabíjanie PD 30 W: Vďaka technológii Power Delivery zaručuje power bank Joyroom JR-PBF03 okamžité nabíjanie smartfónov, tabletov a notebookov a presne dodáva energiu tam, kde je potrebná.
- Baterka v prípade núdze: Zabudovaná baterka je neoceniteľná pomoc v situáciách, keď nie je prístup k zdroju svetla.
- 3 výstupné porty: s tromi výstupnými portami môžete nabíjať viac zariadení súčasne.
- Technológia PD3.0 a QC3.0 – obojsmerné rýchle nabíjanie: Vďaka obojsmernému PD3.0 a QC3.0 technológii sa power bank Joyroom JR-PBF03 rýchlo nabíja a zároveň rýchlo dodáva energiu zariadeniam, ktoré potrebujú okamžitú podporu.
Špecifikácia:
Značka: Joyroom
Model: JR-PBF03
Farba: čierna
Typ batérie: Lítium polymér
Kapacita: 30000 mAh / 3,7 V / 111 Wh
Menovitá kapacita: 18000mAh (5V/3A)
Napájanie:
USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A (30W)
Výstupný výkon:
USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A (30W)
USB-A1: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 10V/2.25A
USB-A2: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 10V/2.25A
USB-C + USB-A1 + USB-A2: 5V / 3A (15W)
Podpora nabíjania: PD 3.0, QC 3.0, PPS, SCP
Materiál: PC + ABS ohňovzdorný
Rozmery: 151 x 69 x 42 mm
Príslušenstvo: USB-A - USB-C kábel 0,25 m, čierny
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 151 x 69 x 42 mm |
| Maximálny príkon | USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A (30W) |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 30000 mAh |
| Výstupy | 2 USB-A, 1 USB-C |
| Maximálny výkon | USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A (30W) USB-A1: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 10V/2.25A USB-A2: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 10V/2.25A USB-C + USB-A1 + USB-A2: 5V / 3A (15W) |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 30 W |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
