Joyroom Powerbank JR-PBF15 10000 mAh USB-C USB-A 22,5 W - čierna
Popis
Joyroom JR-PBF15 10000 mAh Powerbank s USB-C a USB-A konektormi, s výkonom až 22,5 W - čierna
Zabudnite na stres spôsobený vybitou batériou. Power bank Joyroom JR-PBF15 ponúka kapacitu 10 000 mAh, ktorá zabezpečuje dlhodobé napájanie vašich zariadení. Vďaka trom USB-A a USB-C výstupným portom môžete nabíjať viacero zariadení súčasne, čo je ideálne na cestovanie alebo intenzívny pracovný deň. Rýchlonabíjanie umožňuje bleskové nabíjanie smartfónov a iných zariadení. Kompatibilita s širokým spektrom nabíjacích protokolov znamená, že funguje s mnohými populárnymi zariadeniami. Elegantný čierny dizajn a štíhla konštrukcia robia z neho nielen funkčný, ale aj štýlový doplnok.
Špecifikácia:
Značka: Joyroom
Model: Joyroom JR-PBF15
Batéria: lítium-polymér
Kapacita: 10000mAh
Menovitá kapacita: 6000 mAh
Vstup:
USB-C: 5 V - 3 A, 9 V - 2 A, 12 V - 1,5 A (max. 18 W)
Výstup:
USB-C: 5V - 3A. 9 V – 2,22 A, 12 V – 1,67 A (max. 20 W)
USB-A1/A2: 4,5 V - 5 A, 5 V - 4,5 A, 9 V - 2 A, 12 V - 1,5 A (max. 22,5 W)
Podporované rýchlonabíjacie štandardy: Power Delivery, Quick Charge, SCP
Príslušenstvo: čierny kábel
Farba: čierna
Hlavné výhody power banky Joyroom JR-PBF15:
- Nabíja tri zariadenia súčasne. Power bank má tri výstupné porty: 2x USB-A a 1x USB-C.
- Kompatibilný s mnohými zariadeniami, vrátane smartfónov Huawei, Samsung, Xiaomi, LG, iPhone, ako aj iPadmi, slúchadlami a smart hodinkami.
- Výrazne urýchľuje nabíjanie – až trojnásobne. Podporuje protokoly SCP, QC, PD, za pol hodiny nabije napríklad iPhone 15 Pro na 60%.
- Zobrazuje stav nabíjania a rýchlonabíjanie. Má tenký dizajn s piatimi LED displejmi.
- Umožňuje opakované nabíjanie mobilných zariadení. Optimálna kapacita je 10 000 mAh.
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 146 x 70 x 16mm |
| Maximálny príkon | 5V / 3A |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 10000 mAh |
| Výstupy | 2 USB-A, 1 USB-C |
| Maximálny výkon | 5V / 3A |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Nabíjací výkon | 22 W |
| Hmotnosť | 238 g |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
