Striedač napätia do auta Green Cell 48V na 230V (zvyšovač napätia) 5000W/10000W Pure Sine Wave s LCD displejom
Popis
Ak chcete počas cestovania prevádzkovať zariadenia zo sieťového napätia, budete potrebovať menič. Pomocou toho môžete vygenerovať napätie 230V z napätia 48V, takže budete môcť vo svojom aute používať zariadenia vyžadujúce sieťové napätie. (napr.: laptop, radiátor, chladnička atď.)
Ak si nie ste istí, aký typ meniča potrebujete, napíšte nášmu zákazníckemu servisu na e-mail, na čo ho chcete používať a my vám pomôžeme s výberom.
technické údaje
Vstupné napätie: 48V DC
Výstupné napätie: 230V AC
Výstupná frekvencia: 50Hz
Prepäťová ochrana: Áno
Využiteľný výkon (trvalý): 5000W
Okamžitý výkon (impulzný): 10000W
Typ: Čistá sínusoida
Spotreba prúdu naprázdno: 0,5A
Veľkosť: 405x210x155mm
Hmotnosť: 9,32 kg
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 405x210x155mm |
| Extra | Hűtés a Turbo Cooling ventilátorral |
| Napätie | 48V |
| Výrobca | Green Cell |
| Impact | 95% |
| Výstupná frekvencia | 50Hz |
| Momentálny výkon | 10000 W |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Kód produktu | INVGC48P5000LCD |
| Hmotnosť | 9320 g |
