Dudao bezdrôtová powerbanka 20W Magsafe 5000mAh biela (K14S)
Popis
Dudao bezdrôtová powerbanka MagSafe 15W 5000mAh biela (K14S)
Powerbanka Dudao K14S je powerbanka s kapacitou 5000mAh s možnosťou bezdrôtového nabíjania MagSafe, vďaka ktorej môžeme bezdrôtovo nabíjať iPhone s maximálnym výkonom 15W. Bezpečnostné zariadenia chránia zariadenie, ako napríklad: ochrana proti prepätiu, ochrana proti preťaženiu, ochrana proti prepätiu.
* Magnetická funkcia MagSafe funguje len priamo na telefóne alebo na puzdre s integrovaným magnetickým okom s použitím MagSafe.
VLASTNOSTI PRODUKTU:
100% originál
Zabalené v originálnom balení
Možnosť upevnenia vďaka technológii MagSafe
Kapacita: 5000mAh
Výstupný výkon bezdrôtového nabíjania: MAX 15W
Vstupné napätie typu C:
- USB-C: 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W)
Vstupné napätie USB: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W)
Výstupné napätie Type-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A (20W)
Výstupné napätie bezdrôtového MagSafe: 5W / 7.5W / 10W / 15W
Parametre
| Maximálny príkon | 5V / 2A |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výstupy | USB-C |
| Maximálny výkon | 5V / 2A |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 20 W |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Áno |
