Dudao power bank 10000mAh 1xUSB-C / 1xUSB-A 22,5W PD čierna (K16)
Popis
Dudao powerbank 10000mAh 1xUSB-C / 1xUSB-A 22.5W PD čierny (K16)
Dudao powerbank Dudao určite zachráni vás v mnohých situáciách. Už sa nemusíte obávať vybitých batérií vášho telefónu alebo tabletu či iných elektronických zariadení. Príslušenstvo, nezávislý zdroj energie je teraz nevyhnutné. Model K16 má všetko, čo potrebujete na to, aby ste sa cítili pohodlne - dva nabíjacie porty, Power Delivery rýchlonabíjací protokol, nízka spotreba energie. Určite sa na to pozrite bližšie!
Hlavné výhody Dudao K16:
Moderný vzhľad. Model K16 sa hodí k súčasným trendom.
Umožňuje nabíjať až 2 zariadenia súčasne. Zariadenie má dva výstupné USB-A a USB-C porty.
Vždy viete, koľko energie zostáva v powerbanke. Zariadenie má displej, ktorý zobrazuje aktuálny stav nabíjania
Zabezpečuje bezpečné nabíjanie elektronických zariadení. Powerbank má zabudovanú ochranu proti preťaženiu, prehriatiu a prebití
Bezpečne sa zmestí do batohu alebo do kabelky. Odolné puzdro chráni zariadenie pred poškodením
Špecifikácia:
Značka: Dudao
Model: K16
Rozmery: Dudao: 8.5 x 5.4 x 3.7 cm
Farba: priehľadná
Kapacita: 10000mAh / 37Wh / 3.7V
Typ batérie: Typ batérie: Typ batérie: Li-Ion
Výkon (vstup): I-I-Ion batéria:
USB-C: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
Výkon (výstup):
(22.5W)
USB-C: (20W): DC 5V/3A, 9V/2.2A, 12V/1.67A (20W)
Power Delivery
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 85 x 54 x 37 |
| Maximálny príkon | USB-C: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 10000 mAh |
| Výstupy | 1 USB-A, 1 USB-C |
| Maximálny výkon | USB-A: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W) USB-C: DC 5V/3A, 9V/2.2A, 12V/1.67A (20W) |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 22 W |
| Hmotnosť | 250 g |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
