Zelená bunka Solárny panel Invertor Solárne napájanie MPPT Solárny panel nabíjačka 12V DC 230V AC 1000W / 1000VA Čistá tónová vlna
Popis
A Green Cell napelemes inverter tri zariadenia kombinuje: MPPT regulátor, invertor a nabíjačka batérií, vďaka čomu je schopný poskytovať nepretržitú energiu pre zariadenia.
Integrovaný MPPT regulátor umožňuje, aby energia získaná z panelov bola premenená na elektrický prúd s vhodnými parametrami, ktorý je potrebný na nabíjanie batérií a prevádzku zariadení vo vašej domácnosti.
Intuitívny a ľahko ovládateľný softvér poskytuje komplexné riadenie invertora, ktoré poskytuje aktuálny prehľad o všetkých relevantných nabíjacích parametroch.
Invertor, mozog solárnych zariadení, je dokonalým riešením, ak chcete využívať obnoviteľnú energiu vo vašej domácnosti ako zdroj energie a šetriť peniaze a chrániť životné prostredie.
MPPT (Maximum Power Point Tracking) nabíjací regulátor v invertore umožňuje maximalizovať výkon získaný z panelov. Jeho hlavnou úlohou je premeniť energiu získanú zo slnka na elektrickú energiu s vhodnými parametrami potrebnými na nabíjanie batérií a prevádzku zariadení. Vďaka najvyššej kvalite elektroniky je schopný spolupracovať aj s najrozsiahlejšími, off-grid fotovoltaickými systémami, pričom zabezpečuje maximálnu bezpečnosť a efektivitu.
Green Cell napelemes invertor je vybavený dobre čitateľným, multifunkčným LCD displejom, ktorý poskytuje informácie o najdôležitejších parametroch invertora a umožňuje prispôsobiť nastavenia podľa potrieb energetického systému a individuálnych požiadaviek používateľa.
Softvér, ktorý môžete použiť k produktu, si môžete stiahnuť tu:
Parametre
| Menovité výstupné napätie | 12V |
| Aktuálne | Max. 60 A |
| Aktuálne | 60 A |
| Veľkosť obsadenosti | 320,5 x 224 x 95,1 mm |
| Záruka | 12 hónap |
| Napätie | 15 - 60VDC |
| Výrobca | Green Cell |
| Maximálny výstupný prúd MPPT | 60A |
| Maximálny výkon PV | 625W |
| Maximálny nabíjací prúd | 70A |
| Momentálny výkon | 2000 W |
| Rozsah PV napätia pre MPPT | 15-60VDC |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | INVSOL01 |
| Nabíjacie napätie | 13V |
| Hmotnosť | 5000 g |
| Maximálne napätie PV | 60V |
