Volt Polska SINUS PRO 2600 E PLUS 24/230V UPS (1800W / 2600VA)
Popis
SINUS PRO 2600 E PLUS 24/230V UPS (1800W / 2600VA)
SINUS PRO 2600 E PLUS 24V UPS je navrhnutý na neprerušiteľné napájanie širokej škály zariadení, ako sú:
-
centrálne kúrenie (kotly CO, čerpadlá, regulátory, podávače atď.),
-
počítače, servery a pracovné stanice,
-
automatické brány a automatizačné systémy,
-
elektrické náradie a ďalšie.
V prípade výpadku napájania 230VAC sa jednotka automaticky prepne na batériový režim, čím zabezpečí neprerušovanú prevádzku pripojených systémov. To chráni pred poškodením inštalácie, stratou dát a prestojmi.
Kľúčové vlastnosti
-
Kombinuje viacero funkcií v jednom zariadení:
-
DC/AC menič – výstup čistého sínusového priebehu
-
Núdzový vypínač UPS
-
Nabíjačka batérií AC (usmerňovač)
-
AVR automatický regulátor napätia
-
-
Farebný displej – monitoruje kľúčové prevádzkové parametre
-
Line-interactive dizajn – môže zmeniť polaritu výstupu pri prepnutí na batériový režim
-
Výstup čistého sínusového priebehu – identický s napájaním zo siete, vhodný pre citlivé a indukčné zariadenia (elektrické náradie, kompresory, klimatizácie, chladničky, mrazničky atď.)
Parametre
| Integrovaná batéria | Nie |
| Veľkosť obsadenosti | 252x351x131mm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Hmotnosť | 12400kg |
| Napätie batérie | 24V |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 2600VA |

