Volt Polska SINUS PRO 2200 E PLUS 12/230V UPS (1200W / 2200VA)
Popis
SINUS PRO 2200 E PLUS 12/230V UPS (1200W / 2200VA)
SINUS PRO 2200 E PLUS 12V UPS je navrhnutý pre neprerušiteľné napájanie širokej škály zariadení, vrátane:
-
inštalácie ústredného kúrenia (kotly CO, čerpadlá, regulátory, podávače atď.),
-
počítače, servery a pracovné stanice,
-
automatické brány a systémy automatizácie,
-
elektrické náradie a elektronické zariadenia.
V prípade výpadku napájania 230VAC sa jednotka automaticky prepne na batériový režim, čím zabezpečí pokračovanie prevádzky pripojených zariadení. Tým sa predchádza poškodeniu systému, strate dát a prestojom.
Kľúčové vlastnosti
-
Viacero funkcií v jednom zariadení:
-
DC/AC menič – výstup čistého sínusového priebehu
-
Núdzový vypínač UPS
-
AC nabíjačka batérií (usmerňovač)
-
AVR automatický stabilizátor napätia
-
-
Farebný displej – monitoruje kľúčové prevádzkové parametre
-
Line-interactive UPS – môže zmeniť polaritu výstupu pri prepnutí na batériový režim
-
Výstup čistého sínusového priebehu – identický s napájaním zo siete, ideálny pre citlivé a induktívne záťaže (ako sú elektrické náradie, kompresory, chladničky, mrazničky, klimatizácie atď.)
Parametre
| Integrovaná batéria | Nie |
| Veľkosť obsadenosti | 182x312x203mm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Hmotnosť | 11000kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 2200VA |

