Volt Polska GREEN BOOST PRO 4000 Bypass Čistá sínusová vlna Solárny Solárny kolektor Menič Solárny (Poškodené balenie)
Popis
Balenie je poškodené, ale výrobok je v bezchybnom stave a vzťahuje sa naň 2-ročná záruka.
Zelený BOOST PRO 4000 SINUS BYPASS solárny konvertor slúži na napájanie vykurovacích zariadení z PV solárnych panelov a elektrickej siete.
V čom sa líši GREEN BOOST PRO 4000 SINUS BYPASS solárny konvertor?
- Multifunkčnosť (BYPASS) - konvertor je možné pripojiť k solárnym panelom aj k elektrickej sieti.
- Čistý SINUS - konvertor generuje na výstupe "sinusové" napätie. Vďaka tomu je schopný napájať induktívne zariadenia, vrátane: elektrických nástrojov, klimatizácií, chladničiek, mrazničiek atď.
Ako funguje GREEN BOOST PRO 4000 SINUS BYPASS solárny konvertor?
Gleichstrom generovaný solárnymi panelmi nie je vhodný na priame napájanie vykurovacích zariadení. Konvertor ho premieňa na striedavý prúd, ktorý je možné použiť na napájanie vykurovacích zariadení. Panely musia byť zapojené do série s Vmp celkovým napätím do 500V. Imp 10A.
Aké zariadenia napája GREEN BOOST PRO 4000 SINUS BYPASS solárny konvertor?
-Elektrické kotly
-Radiátory
-Elektrické ohrievače
-Elektrické koberce
-Podlahové kúrenie
Technické údaje
Maximálny výkon: 4000W
Výstupný napäťový rozsah: 70-245 VAC / 50Hz
Povolený napäťový rozsah Vmp z panelov: 160VDC-500VDC
Maximálny výkon PV panelov: ≤ 4000W
Maximálny jednosmerný prúd z Imp panelov: 10A
Typ výstupného napätia: Čistý sinusový
Zapojenie solárnych panelov: Sériovo
Vstupná zásuvka: 2ks.
Prevádzkový režim: MPPT/STABLE
Displej: LED
Ochrana proti preťaženiu: Áno
Ochrana proti skratu: Áno
Ochrana proti prehriatiu: Áno - 100±10 ℃
Chladenie: Aktívne ventilátory
Upozornenia: Zvukové a vizuálne signály
Ochrana proti prehriatiu: Áno / 100±10 ℃
Prevádzková teplota: -25 až +55°C
Teplota skladovania: -20 až +55°C
Rozmery: 311x232x140mm (s MC-4)
Hmotnosť: 4,7 kg
Parametre
| Aktuálne | Max.10 A |
| Aktuálne | 10 A |
| Veľkosť obsadenosti | 311x232x140mm |
| Záruka | 12 hónap |
| Výrobca | Volt Polska |
| Maximálny výstupný prúd MPPT | 10A |
| Maximálny nabíjací prúd | 10A |
| Rozsah PV napätia pre MPPT | 120-500VDC |
| Sklad | Externý sklad |
| Hmotnosť | 4700 g |
| Maximálne napätie PV | 500V |
