Volt Polska Green Boost MPPT 3000 Bypass (120–350 V DC) – solárny invertor na ohrev vody a kotla
Popis
Green Boost MPPT 3000 Bypass (120–350 V DC) – solárny invertor na ohrev vody a kotlov
Solárny invertor Green Boost MPPT 3000 Bypass je navrhnutý na napájanie vykurovacích zariadení priamo z fotovoltaických solárnych panelov. Systém je jednoduchý a funkčný. Vyžaduje 4 až 9 štandardných fotovoltaických panelov (250 W – 400 W) zapojených v sérii, s celkovým napätím v rozmedzí 120 V až 350 V DC.
Čo robí solárny invertor Green Boost MPPT 3000 Bypass výnimočným?
Multifunkčnosť (Bypass) – invertor môže byť pripojený ako k solárnym panelom, tak aj k elektrickej sieti.
Ako funguje Green Boost MPPT 3000 Bypass?
DC energia generovaná fotovoltaickými panelmi – ktorá nie je vhodná na priame napájanie vykurovacích zariadení – je v invertore premenená na AC energiu, ktorá môže bezpečne napájať vykurovacie zariadenia.
Aké zariadenia môžu byť napájané solárnym invertorom Green Boost MPPT 3000 Bypass?
-
Elektrické ohrievače vody / kotly
-
Elektrické radiátory
-
Elektrické vykurovacie telesá
-
Vykurovacie rohože
-
Podlahové vykurovacie systémy
Technické špecifikácie
-
Maximálny výkon: 3000 W
-
Rozsah výstupného napätia: 120 – 245 V AC / 50 Hz
-
Rozsah vstupného napätia PV panelov Voc: 120 – 350 V DC
-
Maximálny vstupný prúd PV (Imp): 14 A DC
-
Výstupná vlna: Modifikovaná sínusová vlna
-
Výstupná frekvencia: 50 Hz
-
Vstupné konektory: MC4 (žena–muž)
-
Vstupné porty: 2 ks
-
Ochrany: preťaženie / skrat / prepätie
-
Ochrana proti prehriatiu: 100 °C
-
Prevádzková teplota: –25 °C až +55 °C
-
Účinnosť: >95%
-
Chladenie: Aktívne
-
Stupeň ochrany pred vniknutím: IP20
-
Rozmery: 311 × 232 × 140 mm
-
Hmotnosť: 3.9 kg
Parametre
| Aktuálne | Max.14 A |
| Aktuálne | 14 A |
| Veľkosť obsadenosti | 311x232x140mm |
| Výrobca | Volt Polska |
| Maximálny výstupný prúd MPPT | 14A |
| Maximálny nabíjací prúd | 14A |
| Rozsah PV napätia pre MPPT | 120-350VDC |
| Sklad | Externý sklad |
| Hmotnosť | 3900 g |
| Maximálne napätie PV | 350V |
