Volt Polska Autós Invertor z 12V na 230V menič napätia (zvýšenie napätia) 350/500W (IPS 500 PLUS) Balenie poškodené
Popis
Poškodené balenie: Produkt prišiel s poškodeným balením, avšak je v dokonale funkčnom stave a má 24-mesačnú záruku.
IPS 500 12 V menič slúži na napájanie elektrických zariadení vyžadujúcich 230 V striedavé napätiez batérií a 12V jednosmerných automobilových zariadení. Ideálny pre vozidlá a miesta, kde nie je možnosť priameho pripojenia k elektrickej sieti.
Najdôležitejšie vlastnosti:
• Menič typu IPSvytvára modifikovanú sínusovú vlnu, štvorcové striedavé napätie. Vďaka tomu je schopný napájať napr. laptopy, nabíjačky atď.
Ak je menič napájaný z batérie, ktorá je súčasne nabíjaná usmerňovačom, spínaným napájacím zdrojom, solárnym regulátorom atď., môže to poškodiť menič a zneplatniť záruku. Pre solárne zariadenia odporúčame modely série Volt Polska Sinus Pro.
Aké zariadenia napája IPS 500 12V?
• Laptopy
• Nabíjačky
• Elektronické napájacie zdroje
• Rýchlovarné kanvice
• Televízory
• RTV zariadenia
• Audio-video zariadenia
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 176x105x60 mm |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | VoltPolska |
| Výstupná frekvencia | 50Hz |
| Momentálny výkon | 500 W |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Kód produktu | 3IPS50012P |
| Hmotnosť | 652 g |
