Viking SKADI III 30000mAh power banka 65W - Čierna
Popis
VIKING SKADI III poskytuje množstvo energie aj na cestách
Trávite veľa času vonku a chcete sa uistiť, že máte zdroj energie pre svoje zariadenia? VIKING SKADI III je odolný vonkajší powerbank s kapacitou 30000 mAh/111 Wh, navrhnutý tak, aby poskytoval energiu vašim zariadeniam kedykoľvek ju potrebujete. Vďaka svojmu odolnému dizajnu s certifikáciou IP66 bude skvelým partnerom aj v extrémnych podmienkach. Powerbank má 2× USB-A porty, USB-C port a LED svietidlo.
Hlavné vlastnosti powerbanku VIKING SKADI III
- Kapacita batérie 30000 mAh/3.7V (111 Wh)
- Podpora rýchleho nabíjania až 65W
- VIKING SKADI III odoláva nárazom a otrasom
- Prachu a vodeodolný s certifikáciou IP66
- Powerbank má zabudované LED svietidlo s režimom SOS
- Podporuje bezdrôtové nabíjanie s výkonom 15W
- 2× USB-A a USB-C port
- Powerbank má certifikáciu CE, RoHs, FCC, MSDS, UN38.3
- Výstup DC jack 2251 pre napájanie notebookov
- Vstupné a výstupné konektory sú chránené silikónovým krytom
- Powerbank VIKING je možné zavesiť na slučku
Odolný a výkonný vonkajší powerbank
Vďaka odolným materiálom (ABS + PC) je dizajn powerbanku VIKING SKADI III schopný bez problémov odolávať hrubému zaobchádzaniu a nepriaznivým vonkajším podmienkam. Vodotesný (IP66), prachotesný a nárazuvzdorný dizajn je ideálny na použitie v drsných prostrediach. Powerbank VIKING SKADI III má dostatočnú kapacitu na zabezpečenie potrebného množstva energie pre najdôležitejšie zariadenia, ktoré môžete potrebovať vonku. Bez problémov môžete nabíjať GPS navigácie, svietidlá a smartfóny.
Podpora rýchleho a bezdrôtového nabíjania
Powerbank VIKING SKADI III sa vďaka podpore rýchleho nabíjania 65 W rýchlo nabíja, takže ho môžete zabaliť do batohu a vyraziť na cestu za pár okamihov. K powerbanku je možné pripojiť aj notebook cez výstupný port DC jack 2251. USB-A a USB-C porty tiež podporujú rýchle nabíjanie s výkonom až 65 W. VIKING SKADI III môže bezdrôtovo nabíjať vaše kompatibilné zariadenia s výkonom až 15 W.
Obsah balenia vonkajšieho powerbanku VIKING SKADI III
- Powerbank Viking SKADI III
- USB-C na USB-C pripojovací kábel
- Protišmyková podložka
- Závesná slučka
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 68,8x153x41,7mm |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 30000 mAh |
| Výstupy | 2 USB-A, 1 USB-C |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 65 W |
| Hmotnosť | 820 g |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Áno |
