Striedač Victron Energy MultiPlus-II 48V 5000VA/4000W s integrovanou nabíjačkou batérií
Popis
- MultiPlus-II obsahuje všetko, čo sa nachádza v MultiPlus, navyše je možné ho doplniť o externý prúdový senzor, ktorý je potrebný na používanie funkcií PowerControl a PowerAssist
- Má dva výstupy striedavého prúdu, z ktorých druhý funguje iba vtedy, ak je na jeden z vstupov invertora pripojený zdroj striedavého prúdu
- Pri použití PowerControl:
- Veľkosť prúdu odobratého z siete alebo generátora je nastaviteľná, vďaka čomu nedôjde k preťaženiu zdroja prúdu
- Akýkoľvek prebytok energie sa použije na nabíjanie batérie
- Vďaka PowerAssist:
- Ak nie je dostatok energie odobratej zo siete, chýbajúcu energiu doplní z batérie
- Pri poklese zaťaženia sa prebytočná energia použije na nabíjanie batérie
- Pre vyšší výkon:
- Môžeme paralelne pripojiť až 6 invertorov
- Invertory môžu byť paralelne pripojené aj v 3-fázovom usporiadaní
- Vďaka funkcii VEConfigure môžeme ľahko a rýchlo zmeniť nastavenia nášho zariadenia
- Možnosť vzdialeného prístupu a konfigurácie cez internet:
- Vlastná webová stránka, cez ktorú je možné sledovať zmeny údajov a graficky ich zobraziť
- Pri poruche siete invertor veľmi rýchlo preberá napájanie (menej ako 20ms), pripojené zariadenia si to ani nevšimnú, ich činnosť pokračuje bez problémov
- Má dva výstupy striedavého prúdu, z ktorých druhý funguje iba vtedy, ak je na vstup invertora pripojený zdroj striedavého prúdu
- Až 95% účinnosť, vďaka čomu je zabezpečený efektívny chod systému
- Nízka, až 2W spotreba v pohotovostnom režime Search
- Kompletná ochrana: proti skratom, preťaženiu, prehriatiu a hlbokému vybití
- Prijateľné na použitie ako ESS (Energy Storage System) v mnohých krajinách
- Ideálne použiteľné na lodiach, vozidlách alebo kdekoľvek, kde nie je, alebo len príležitostne je dostupné napájanie zo siete
Parametre
| Menovité výstupné napätie | 48V |
| Aktuálne | 70A |
| Zabudovaná nabíjačka batérií | Hálózatról táplált |
| Výrobca | Victron Energy |
| Výrobca | Victron Energy |
| Odkaz na výrobcu | https://www.victronenergy.hu/upload/documents/Datasheet-MultiPlus-II-GX-inverter-charger-EN.pdf |
| Nabíjací prúd sieťovej nabíjačky | 70A |
| Tvar výstupného signálu | Tiszta szinuszhullám |
| Zdanlivý výstupný výkon (VA) | 5000VA |
| Nabíjací prúd regulátora solárneho nabíjania | Nincs |
| Menovité vstupné napätie | 48V |
| Momentálny výkon | 9000 W |
| Sklad | Externý sklad |
| Skupina produktov | MultiPlus-II GX |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Striedač Victron Energy MultiPlus Compact 12V 1200VA/1000W so zabudovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-135.90€
Menič Victron Energy MultiPlus 24V 1600VA/1300W so zabudovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-169.23€
Striedač Victron Energy MultiPlus-II 48/4k5/55-32 230V s integrovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-100.00€
Striedač Victron Energy MultiPlus-II GX 48V 3000VA/2400W s integrovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-92.31€
Victron Energy MultiPlus Compact 24V 1600VA/1300W 40A-16A menič so zabudovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-143.59€
Striedač Victron Energy MultiPlus 12V 1600VA/1300W so zabudovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-310.26€
Striedač Victron Energy MultiPlus Compact 12V 1600VA/1300W so zabudovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-153.59€
Striedač Victron Energy MultiPlus-II 48V 3000VA/2400W s integrovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-64.10€
