Victron Energy Lithium SuperPack 12,8V/200Ah NG
Popis
Victron Energy SuperPack 12.8 V / 200 Ah NG (BAT512120740)
Výrobca: Victron Energy
Číslo dielu / Referencia: BAT512120740
Technológia: Lítium-ión (LiFePO₄ – Lítium-železo-fosfát)
Všeobecné špecifikácie
-
Nominálne napätie: 12.8 V
-
Nominálna kapacita: 200 Ah
-
Nominálna energia: 2560 Wh
-
Účinnosť cyklu: ~93 %
-
Strata kapacity: < 1 % na 100 cyklov @ 25 °C, 100 % DoD
Elektrické charakteristiky
-
Maximálny kontinuálny vybíjací prúd: 200 A
-
Odporúčané nabíjacie napätie: 14 V
-
Plávajúce napätie: 13.5 V
-
Rozsah nabíjacieho napätia: 13.5 – 14.2 V
-
Maximálny kontinuálny nabíjací prúd: 200 A
-
Koncové vybíjacie napätie: 11.2 V
-
Vnútorný odpor: 1 mΩ
Životný cyklus / Životnosť cyklu
-
2500 cyklov @ 80 % DoD
-
3000 cyklov @ 70 % DoD
-
5000 cyklov @ 50 % DoD
Funkcie ochrany a riadenia
-
Vstavaný BMS (Systém riadenia batérie) – Systém ochrany a vyváženia článkov
-
Softvérové ochrany: Prepäťová, podpätová, prehriatie, podchladenie, nadprúdová
-
Bluetooth monitorovanie: Áno (cez aplikáciu VictronConnect)
-
Externý signál spätnej väzby (EFS): Áno
-
Používateľské rozhranie: Tlačidlo ON/OFF, stavová LED, Bluetooth LED
-
Funkcia samoohrievania: Áno (podporuje nabíjanie za studena)
Konektivita a integrácia systému
-
Paralelné pripojenie: Áno, neobmedzený počet (obmedzený systémový prúd)
-
Sériové pripojenie: Nepodporované
-
Konektory: Závitové svorky M8
Environmentálne a fyzické údaje
-
Prevádzková teplota (nabíjanie a vybíjanie): −20 °C až +55 °C
-
Prevádzková vlhkosť: < 90 % RH (nekondenzujúca)
-
Hodnotenie ochrany proti vniknutiu: IP65
-
Rozmery (VxŠxH): 466 × 198 × 173 mm
-
Hmotnosť: 20.5 kg
-
Certifikácie bezpečnosti: UL1973, UL9540A, IEC62619
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 466 x 198 x 173mm |
| Napätie | 12.8V |
| Napätie | 12,8V |
| Výrobca | Victron Energy |
| Odkaz na výrobcu | https://www.victronenergy.com/upload/documents/Datasheet-Lithium-SuperPack-NG-EN.pdf |
| Kapacita | 200 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | BAT512120740 |
| Hmotnosť | 19000 g |
