Victron Energy LiFePO4 25,6V/200Ah NG - Inteligentná lítiovo-železito-fosfátová batéria
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 237x650x163mm |
| Napätie | 25.6V |
| Napätie | 24V |
| Výrobca | Victron Energy |
| Odkaz na výrobcu | https://www.victronenergy.hu/upload/documents/Datasheet-12,8-&-25,6-Volt-lithium-iron-phosphate-batteries-Smart-EN.pdf |
| Dĺžka | 237mm |
| Kapacita | 200 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 650 |
| Kód produktu | BAT524120610 |
| Hmotnosť | 39000 g |
| Výška | 163 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Victron Energy LiFePO4 12,8V/300Ah - NG (NextGen) - Inteligentná lítiovo-železito-fosfátová batéria
Dostupné
-246.15€
Victron Energy LiFePO4 25,6V/100Ah - Inteligentná lítiovo-železito-fosfátová batéria
Dostupné
-205.13€
Victron Energy LiFePO4 25,6V/100Ah - NG (NextGen) - Inteligentná lítiovo-železito-fosfátová batéria
Dostupné
-330.77€
Victron Energy LiFePO4 25,6V/200Ah - Inteligentná lítiovo-železito-fosfátová batéria
Dostupné
-343.33€
Victron Energy LiFePO4 51,2V/100Ah - NG (NextGen) - Inteligentná lítiovo-železito-fosfátová batéria
Dostupné
-353.85€
Victron Energy LiFePO4 12,8V/200Ah - Inteligentná lítiovo-železito-fosfátová batéria
Dostupné
-153.59€
Victron Energy LiFePO4 12,8V/150Ah - NG (NextGen) - Inteligentná lítiovo-železito-fosfátová batéria
Dostupné
-384.61€
