Victron Energy EasySolar 24/1600/40 24V 1600VA / 1300W s invertorovou nabíjačkou
Popis
Jednotne integrované solárne energetické zariadenie Az EasySolar MPPT solárny regulátor nabíjania, invertorom kombinovaný sieťový nabíjač a striedač AC sú zahrnuté v jednom zariadení. Zariadenie sa jednoducho inštaluje s minimálnym zapojením. Modely: 1600VA, 3000VA, 5000VA
- Všetky funkcie v jednom zariadení:
- Zariadenia EasySolar obsahujú skutočný invertor s výstupom na sínusový priebeh, vysokovýkonný sieťový nabíjač batérií a solárny MPPT regulátor nabíjania. Navyše, je zabudovaný striedač AC, takže nie je potrebný externý rozvádzač
- Zariadenie sa jednoducho inštaluje s minimálnym zapojením
- Solárny regulátor nabíjania: BlueSolar MPPT 100/50:
- Až tri rôzne solárne panely môžu byť pripojené k regulátoru nabíjania cez MC4 fotovoltaické konektory. Vďaka MPPT riadeniu môžeme získať maximum z nášho solárneho systému
- Invertor/nabíjač: MultiPlus Compact 12/1600/70 alebo 24/1600/40:
- MPPT regulátor nabíjania a MultiPlus Compact invertor nabíjač sú prepojené v rámci zariadenia EasySolar, takže batériový systém môže byť kedykoľvek nabíjaný zo siete aj zo solárnych panelov
- Zabudovaný Color Control panel (typy 3kVA a 5kVA)
- Pri pripojení na sieť je solárny systém možné diaľkovo monitorovať prostredníctvom bezplatnej platformy poskytovanej spoločnosťou Victron
- Striedač AC obsahuje 16A istič, ďalej dva kusy 10A a dva kusy 16A ističov
- Technológia PowerAssist:
- Jednotka EasySolar pomáha predchádzať preťaženiu siete alebo generátora pomocou monitorovania prichádzajúceho prúdu. Ak by spotrebiče odoberali väčší prúd, ako môže sieť poskytnúť, EasySolar doplní chýbajúcu energiu z batériového systému
- 5 rokov záruka
Predchádzajúce číslo článku: CEP241621010
Parametre
| Menovité výstupné napätie | 24V |
| Aktuálne | 40A |
| Zabudovaná nabíjačka batérií | Hálozatról táplált, Napelemről táplált |
| Výrobca | Victron Energy |
| Výrobca | Victron Energy |
| Odkaz na výrobcu | https://www.victronenergy.hu/upload/documents/Datasheet-EasySolar-1600VA-EN.pdf |
| Prúd prúdu sieťovej nabíjačky | 40A |
| Tvar výstupného signálu | Valódi szinuszhullám |
| Prúd solárnej nabíjačky | 50A |
| Menovité vstupné napätie | 24V |
| Momentálny výkon | 3000 W |
| Sklad | Externý sklad |
| Skupina produktov | EasySolar |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Striedač Victron Energy MultiPlus-II 48V 5000VA/4000W s integrovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-271.79€
Striedač Victron Energy MultiPlus Compact 24V 2000VA/1600W s integrovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-197.18€
Striedač Victron Energy MultiPlus-II GX 24V 3000VA/2400W s integrovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-194.87€
Striedač Victron Energy MultiPlus Compact 12V 2000VA/1600W s integrovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-194.87€
Victron Energy MultiPlus 48V 3000VA/2400W 35A-50A striedač so zabudovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-128.21€
Striedač Victron Energy MultiPlus-II 48/6k5/100-50 230V s integrovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-258.97€
Striedač Victron Energy MultiPlus-II 48V 4k5/55-32 4500VA s integrovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-128.21€
Menič Victron Energy MultiPlus 24V 2000VA/1600W s integrovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-127.95€
