Victron Energy 12V/230Ah AGM Super Cycle (M8) cyklická / solárna batéria
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 532mm x 207mm x 218mm |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Victron Energy |
| Odkaz na výrobcu | https://www.victronenergy.hu/upload/documents/Datasheet-AGM-Super-Cycle-battery-EN.pdf |
| Dĺžka | 532mm |
| Kapacita | 230 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 207 |
| Výška | 218 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Victron Energy 12V/160Ah olovený uhlíkový cyklus / solárna batéria
Dostupné
-112.82€
Victron Energy 12V/240Ah AGM Deep Cycle (M8) cyklická / solárna batéria
Dostupné
-56.41€
Victron Energy 12V/220Ah AGM Deep Cycle (M8) cyklická / solárna batéria
Dostupné
-56.41€
Victron Energy 12V/170Ah AGM Super Cycle (M8) cyklická / solárna batéria
Dostupné
-48.72€
