VHBW Dell G3 15 3500 3500-0849 batéria 4150 mAh
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- G3 15 3500 3500-0849
- G3 15 3500 3500-0931
- G3 15 3500 G4DG2
- G3 15 3500 GN3500EDFRS
- G3 15 3500 GN3500EDFSS
- G3 15 3500 GN3500EDFUS
- G3 15 3500 KJGP7
- G3 15 3500 MWHCF
- G3 15 3500 WDP8D
- G3 3590
- G5 15 5500
- G5 5500
- G5 5505
- G5 5590
- G7 7590
- G7 7790
Kompatibilné batérie:
Parametre
| Výrobca buniek | VHBW |
| Technológia Cella | Li-Polymer |
| Napätie | 15,2V |
| Výrobca | VHBW |
| Kapacita | 4150 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Hmotnosť | 269 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 63 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
VHBW Batéria pre notebook Dell 451-BBIY, 3NG29, 451-12176, 451-12177 - 4400mAh, 11.1V, Li-ion
Externé zásoby
-7.44€
Batéria do notebooku VHBW Dell 07G07, 1KFH3, 451-BBMG, 451-BBOO, 453-BBBR, 6YFVW - 2600mAh 14,8V Li-ion
Na sklade
-14.49€
VHBW Batéria pre notebook Dell 312-1007, 451-11354 - 2200mAh 14.8V Li-ion
Externé zásoby
-8.97€
VHBW Batéria pre notebook Dell 0H6K6V, 0RY3F9, 0VRX0J, 0WMRC77I - 7900mAh, 7.6V, Li-ion
Externé zásoby
-23.85€
