Vention power bank FHKW0 10000mAh, Micro-USB, USB-C, 2xUSB-A, 22.5W (biela)
Popis
Powerbank, Vention FHKW0, 10000mAh, Micro-USB, USB-C, 2×USB-A, 22.5W (Biela)
Užite si rýchle a pohodlné nabíjanie svojich zariadení, nech ste kdekoľvek. Vention FHKW0 powerbank dokáže nabíjať až 3 zariadenia súčasne a ponúka max. výkon 22,5 W. Je extrémne ľahký a praktický, takže ho môžete vziať takmer kamkoľvek. Kapacita 10 000 mAh umožňuje viackrát nabiť vaše zariadenia, než bude potrebné powerbank znovu nabiť. Balenie obsahuje kábel USB-A – USB-C (0,2 m).
Kapacita 10 000 mAh
Veľká kapacita je dostatočná na viackrát nabíjanie. Napríklad iPhone 15 Pro môžete nabiť približne 2×, Xiaomi 13 približne 1,6× na jedno nabitie. Nabíjanie powerbanky cez micro USB alebo USB-C port môže prebiehať s výkonom až 18 W, takže je rýchlo pripravená na použitie. Zabudovaný LED displej neustále zobrazuje úroveň nabitia.
Nabíjanie 3 zariadení súčasne
Zariadenie má 2× USB-A výstupy a 1× USB-C vstup/výstup, takže môžete súčasne nabíjať napríklad svoj telefón, tablet a bezdrôtové slúchadlá. Nemusíte čakať, kým sa jedno zariadenie nabije.
Rýchle nabíjanie s výkonom 22,5 W
Podporuje populárne štandardy rýchleho nabíjania ako QC3.0, PD3.0, FCP, SCP, AFC, takže môžete rýchlo nabiť kompatibilný smartfón, tablet alebo TWS slúchadlá.
Kompaktný a bezpečný dizajn
Ľahká a kompaktná veľkosť (140,2 × 68,2 × 16,3 mm) umožňuje mať ho vždy po ruke – možno ho prepravovať aj v lietadle. Zabudovaná ochrana chráni zariadenie pred skratom, prepätím a obrátenou polaritou. Vyrobené z odolného PC + ABS materiálu pre dlhú životnosť.
Univerzálna kompatibilita
Vention FHKW0 je vhodný na nabíjanie smartfónov, tabletov, bezdrôtových slúchadiel, inteligentných hodiniek, Bluetooth reproduktorov, stolových lámp a mnohých ďalších USB zariadení.
Technické údaje:
-
Výrobca: Vention
-
Model: FHKW0
-
Farba: Biela
-
Kapacita: 10 000 mAh / 37 Wh (3,7 V)
-
Vstup (Micro USB): 5 V – 2 A, 9 V – 2 A
-
Vstup (USB-C): 5 V – 3 A, 9 V – 2 A
-
Výstup (USB-C): 5 V – 3 A, 9 V – 2,22 A, 12 V – 1,67 A
-
Výstup (USB-A): 5 V – 3 A, 5 V – 4,5 A, 9 V – 2 A, 12 V – 1,5 A
-
Maximálny celkový výstup: 5 V – 3 A
-
Materiál: PC + ABS
-
Rozmery: 140,2 × 68,2 × 16,3 mm
-
Príslušenstvo: USB-A – USB-C kábel (0,2 m)
Výpočtár
Zvedavý, koľkokrát môžete nabiť svoj telefón?
Zadajte kapacitu batérie zariadenia, ktoré chcete nabíjať, a my vypočítame, koľkokrát táto power banka dokáže nabiť zariadenie z 20% na 100% jedným nabitím.
Ak nepoznáte kapacitu batérie vášho telefónu/tabletu, môžete si ju pozrieť na nasledujúcej stránke: www.gsmarena.com
Kapacita batérie zariadenia, ktoré chcete nabíjať (mAh):
Počet nabití:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 140,2 x 68,2 x 16,3 mm |
| Maximálny príkon | MAX 18W |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 10000 mAh |
| Výstupy | 2 USB-A, 1 USB-C |
| Maximálny výkon | MAX 22.5W |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 22 W |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
