Vention FHLB0, 20000mAh, Micro-USB, USB-C, 2xUSB-A, 22.5W (čierna)
Popis
Vention FHLB0 Powerbank – 20000 mAh, 22,5W Rýchle nabíjanie (Čierna)
Užite si rýchle a pohodlné nabíjanie kdekoľvek! Vention FHLB0 powerbank s kapacitou 20 000 mAh, výkonom 22,5W a možnosťou nabíjania 3 zariadení súčasne je dokonalým spoločníkom na cestovanie, prácu alebo každodenné použitie. Vďaka ľahkému, kompaktnému dizajnu ho môžete mať vždy po ruke, aj na palube lietadla.
Hlavné vlastnosti
-
Obrovská kapacita: 20 000 mAh – iPhone 15 Pro až 4-krát, Samsung Galaxy S22 Ultra až 3-krát nabíjateľný.
-
Rýchle nabíjanie: Až 22,5W výkon, podporované štandardy: QC3.0, PD3.0, FCP, SCP, AFC.
-
Nabíjanie 3 zariadení súčasne: 2x USB-A + 1x USB-C port.
-
Dva vstupné nabíjania: USB-C a micro USB, až 18W rýchlosť.
-
Displej: Zobrazuje aktuálnu úroveň nabitia.
-
Bezpečnosť: Ochrana proti skratu, prepätiu, preťaženiu a opačnej polarite.
-
Univerzálna kompatibilita: Smartfóny, tablety, slúchadlá, inteligentné hodinky, Bluetooth reproduktory atď.
Technické údaje
-
Kapacita: 20 000 mAh / 74 Wh (3,7 V)
-
Výstupné porty: 2x USB-A, 1x USB-C (in/out)
-
Vstupné porty: 1x USB-C, 1x micro USB
-
Vstup (micro USB): 5 V / 2 A, 9 V / 2 A
-
Vstup (USB-C): 5 V / 3 A, 9 V / 2 A
-
Výstup (USB-C): 5 V / 3 A, 9 V / 2,22 A, 12 V / 1,67 A
-
Výstup (USB-A): 5 V / 3 A, 5 V / 4,5 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1,5 A
-
Celkový výstupný prúd: 5 V / 3 A (max.)
-
Materiál: PC + ABS
-
Rozmery: 140,2 × 68,2 × 28 mm
-
Farba: Čierna
Obsah balenia
-
1× Vention FHLB0 Powerbank
-
1× USB-A → USB-C kábel (20 cm)
Výpočtár
Zvedavý, koľkokrát môžete nabiť svoj telefón?
Zadajte kapacitu batérie zariadenia, ktoré chcete nabíjať, a my vypočítame, koľkokrát táto power banka dokáže nabiť zariadenie z 20% na 100% jedným nabitím.
Ak nepoznáte kapacitu batérie vášho telefónu/tabletu, môžete si ju pozrieť na nasledujúcej stránke: www.gsmarena.com
Kapacita batérie zariadenia, ktoré chcete nabíjať (mAh):
Počet nabití:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 140,2 x 68,2 x 28 mm |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 20000 mAh |
| Výstupy | 2 USB-A , 1 USB-C |
| Maximálny výkon | MAX 22.5W |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 22 W |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
