Titan Energy Cycle Power 12V 22Ah cyklická gélová batéria pre elektrické bicykle
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 181x77x170 mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Titan Energy |
| Hodnota HR | 2HR |
| Kapacita | 22 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | TC22-12 |
| Hmotnosť | 7000 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
17/04/2026
-
Attila
Overený nákup
Az áruházzal elégedett vagyok nagyon.
Korrekt hozzáállás, szakmai tanácsadás, ügyintézés zökkenőmentes.
Azért 4* mert első körben az 5 akkumulátorból csak 4 volt jó.
Viszont egy levélváltás után kérték az összes visszaküldését és a vizsgálat után már küldték is a tökéletes termékeket.
Azóta már ajánlottam is több érintett csoportban Őket!
Korrekt hozzáállás, szakmai tanácsadás, ügyintézés zökkenőmentes.
Azért 4* mert első körben az 5 akkumulátorból csak 4 volt jó.
Viszont egy levélváltás után kérték az összes visszaküldését és a vizsgálat után már küldték is a tökéletes termékeket.
Azóta már ajánlottam is több érintett csoportban Őket!

