Sony BP-95WS BP-190WS DSR 250P 600P 650P 650P 652P 6,6 Ah V-mount batéria () - Patona Premium
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 96x152x53mm |
| Výrobca buniek | Patona Prémium |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 8 |
| Napätie | 14.4 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 6600 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Watt-hodinová kapacita | 95 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
PATONA prémiová batéria / dobíjacia batéria Panasonic AG-VBR89G s USB portom USB-C/USB nabíjačkou - Patona Premium
Externé zásoby
-4.87€
PATONA Premium Hot Swap V-mount adaptér pre 2x batériu / batériu s funkciou nabíjania - Patona Premium (bez továrenského balenia)
Posledný 1 ks na sklade
-66.66€
PATONA BP-U100 Platinum batéria Sony PMW-EX1 EX3 F3 F3K F3L FX5 FX7 FX9 - Patona
Externé zásoby
-3.85€
Sony BP-U68 BP-U65 BP-U60 6900mAh vrátane. D-Tap a USB porty s prídavnou PD nabíjačkou USB-C/USB batériou - Patona Premium
Externé zásoby
-5.13€
Batéria Sony DSR 600P 650P HDW 800P RED ARRI V-Mount 47Wh Platinum - Patona
Externé zásoby
-5.13€
Sony BP-U60 PMW-EX1 EX3 F3 F3K F3L PMW-150 5200mah / 7,5Wh / 14,4V Prémiová batéria / akumulátor - Patona Premium
Externé zásoby
-2.56€
