Solinteg MHT-5K-25 hybridný invertor 5 kW
Popis
Solinteg MHT-5K-25 hybridný invertor
Solinteg MHT-5K-25 je mimoriadne efektívny, trojfázový, asymetrický hybridný invertor, ktorý využíva najmodernejšiu technológiu na čo najefektívnejšie využitie solárnej energie. Je ideálnym riešením pre domácnosti aj menšie komerčné systémy.
Prečo si vybrať Solinteg MHT-5K-25 invertor?
Vynikajúca efektívnosť
Invertor dosahuje maximálnu účinnosť až 98,2 %, čím sa energia vyrobená solárnym systémom takmer úplne využije.
Zabudovaná bezpečnostná ochrana
Disponuje viacstupňovým ochranným systémom, vrátane ochrany proti prepätiu, prehriatiu a iným elektrickým ochranám, ktoré zaručujú dlhú životnosť a bezpečnú prevádzku.
Jednoduchá inštalácia a ovládanie
Vďaka intuitívnemu užívateľskému rozhraniu je invertor rýchlo inštalovateľný a ľahko ovládateľný.
Modulárny, rozšíriteľný systém
Paralelným spojením viacerých invertorov je možné vytvoriť systémy s vyšším výkonom.
Tichá prevádzka
Vďaka pasívnemu chladeniu invertor pracuje takmer úplne bezhlučne.
Inteligentné riadenie energie
Optimalizuje využitie a skladovanie energie, takže energia je vždy k dispozícii, keď je potrebná.
Funkcia Shadow Scan
Minimalizuje straty spôsobené tieňovaním, čím zabezpečuje vyššiu produkciu energie aj v dlhodobom horizonte.
Výhody Solinteg MHT-5K-25 hybridného invertora
-
Energetická nezávislosť: Znižuje závislosť na sieti, je možné dosiahnuť aj úplnú sebestačnosť.
-
Úspora nákladov: Využitím vlastnej vyrobenej energie je možné výrazne znížiť účty za elektrinu.
-
Ekologické riešenie: Využívanie obnoviteľnej energie prispieva k udržateľnej budúcnosti.
Technické údaje – Solinteg MHT-5K-25
-
Menovitý výkon: 5 kW
-
Maximálna účinnosť: 98,2%
-
Počet MPPT: 2
-
Rozsah napätia batérie: 135–750 V
-
Nabíjací/vybijací prúd: 25 A
-
Čas prepnutia UPS: < 10 ms
-
Počet fáz: 3
-
Maximálny výstupný prúd: 7,25 A
-
Menovité napätie: 620 V
-
Podpora inteligentného merača: Áno
-
Hybridná prevádzka: Áno
-
Komunikácia: CAN, RS485, WiFi / LAN (voliteľné)
-
Prevádzková teplota: -30 °C – +60 °C
-
Relatívna vlhkosť: 0–100%
-
Záruka na produkt: 10 rokov
Rozmery a hmotnosť
-
Šírka: 534 mm
-
Výška: 418 mm
-
Hĺbka: 210 mm
-
Hmotnosť: 26 kg
Zoznámte sa so Solintegom
Solinteg je inovatívna, technologicky orientovaná spoločnosť, ktorá ponúka pokročilé riešenia pre skladovanie energie a invertorové riešenia pre inteligentné, do siete integrované využitie solárnej energie.
Platforma Solinteg MORE a využitie špičkovej technológie umožňuje spoločnosti poskytovať vysokovýkonné invertory, batérie, inteligentné terminály, monitorovacie systémy a EMS služby.
Solinteg disponuje globálnou predajnou a servisnou sieťou a je odhodlaný poskytovať inteligentnú, bezpečnú, nákladovo efektívnu a udržateľnú čistú energiu pre domácnosti, komerčných a priemyselných užívateľov po celom svete.
Parametre
| Menovité výstupné napätie | 24V |
| Aktuálne | 25A |
| Aktuálne | 8.3 A |
| Veľkosť obsadenosti | 534 x 418 x 210 mm |
| Napätie | 135-750V |
| Výrobca | Solinteg |
| Maximálny výstupný prúd MPPT | 15A |
| Maximálny výkon PV | 7500W |
| Maximálny nabíjací prúd | 25A |
| Rozsah PV napätia pre MPPT | 120 - 950VDC |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MHT-5K-25 |
| Nabíjací výkon | 5000 W |
| Hmotnosť | 26000 g |
| Hmotnosť | 26000kg |
| Maximálne napätie PV | 950V |
