Romoss Powerbank PEA40PF 40000mAh, 22.5W (čierna)
Popis
Romoss Powerbank PEA40PF 40000mAh, 22.5W (čierna)
Rozlúčte sa s dlhými časmi nabíjania! S Romoss PEA40PF s obrovskou kapacitou, rýchlonabíjacími protokolmi a praktickým LED displejom je ideálnym spoločníkom v každej situácii. Či už ide o cestovanie, prácu, výlety alebo dokonca núdzové napájanie, powerbank s kapacitou 40000 mAh vždy poskytuje spoľahlivú energiu.
Spoľahlivý zdroj energie
-
Až 10 dní použiteľný na jedno nabitie.
-
Približne 8-krát nabije Vivo X9 a 7-krát Huawei P10.
-
Ideálny na cestovanie, vlogy, živé vysielanie alebo v prípade výpadku prúdu.
Rýchle a efektívne nabíjanie
-
Podporované protokoly: PD, FCP, SCP, AFC, QC.
-
Za 30 minút nabije Huawei P40 na 60% alebo iPhone 13 na 55%.
-
S 3 výstupnými portmi (USB-C + 2x USB) môžete nabíjať viac zariadení naraz.
-
Nabíjanie powerbanku trvá približne 12 hodín (pomocou vstupu USB-C, Lightning alebo micro USB).
Bezpečnosť za každých okolností
PEA40PF má až 10 bezpečnostných funkcií:
-
ochrana proti prebitiu, nadmernému vybitiu, prepätiu,
-
ochrana proti skratu,
-
ochrana proti obrátenej polarite,
-
a ďalšie inteligentné bezpečnostné riešenia pre bezstarostné používanie.
Premyslený dizajn
-
LED displej pre informácie v reálnom čase (napätie, prúd, úroveň nabitia).
-
Matný povrch, ktorý dobre padne do ruky a odoláva odtlačkom prstov.
-
Vďaka kompaktným rozmerom je ľahko prenosný, no poskytuje vysoký výkon.
Obsah balenia
-
Romoss PEA40PF powerbank
-
USB kábel
-
Používateľská príručka
Technické údaje
-
Výrobca: Romoss
-
Model: PEA40PF
-
Farba: čierna
-
Kapacita: 40000 mAh
-
Nominálna kapacita: 24000 mAh
-
Vstup:
-
USB-C: 5V/2A, 9V/2A
-
Micro USB: 5V/2A, 9V/2A
-
Lightning: 5V/2A, 9V/2A
-
-
Výstup:
-
USB-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.5A
-
USB-A: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/2A, 12V/1.5A
-
-
Rozmery: 169.5 × 81.5 × 44 mm
-
Hmotnosť: cca 916 g
Parametre
| Maximálny príkon | MAX 18W |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 40000 mAh |
| Výstupy | 2 USB-A, 1 USB-C |
| Maximálny výkon | MAX 22.5W |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 22 W |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
