Romoss Powerbank PEA30 30000mAh (čierna)
Popis
Romoss Powerbank PEA30 30000mAh, 30W (čierna)
Nabíjajte svoje zariadenia rýchlo a bezpečne s Romoss PEA30 powerbankou. Obrovská kapacita 30000 mAh a výkon 30W ju robia ideálnou voľbou, či už na cestách alebo doma. Pomocou troch portov (USB x2 a USB-C) môžete naraz nabíjať 3 zariadenia, čím šetríte čas a energiu.
Rýchle nabíjanie – podpora viacerých protokolov
Powerbanka podporuje najpopulárnejšie štandardy rýchleho nabíjania: PD 30W, PD 27W, AFC 25W a QC 3.0 18W. iPhone 13 Pro Max sa môže nabiť na 55% a Samsung S21 Ultra na 40% len za 30 minút.
Široká kompatibilita
Nemusíte sa obávať o kompatibilitu: Romoss PEA30 funguje výborne s mnohými zariadeniami, vrátane iPad Air, iPhone 13, Samsung Galaxy S22 a mnoho ďalších zariadení.
Obrovská kapacita, dlhá životnosť
30000 mAh lítium-iónová batéria je vyrobená z prémiových materiálov, ktoré používa aj Apple a Tesla. PEA30 ponúka až 750 nabíjacích cyklov, pričom vďaka výkonu 30W nabíja vaše zariadenia o 33% rýchlejšie ako tradičné nabíjanie. Jej vlastný čas nabíjania je približne 5,5 hodiny.
Bezpečnosť za všetkých okolností
Romoss PEA30 má niekoľko bezpečnostných systémov:
-
NTC teplotný senzor na ochranu batérie
-
Automatická regulácia napätia a prúdu podľa potrieb pripojeného zariadenia
-
Certifikáty CE, RoHS a FCC v súlade s medzinárodnými bezpečnostnými normami
Obsah balenia
-
Romoss PEA30 powerbanka
-
USB kábel
-
Používateľská príručka
Výrobca: Romoss
Model: PEA30
Farba: čierna
Kapacita: 30000 mAh
Nominálny výkon: 111 Wh
Nominálna kapacita: 18000 mAh (5V/3A)
Typ batérie: Lítium-iónová, nabíjateľná
Výkon: 30W
Vstup:
-
USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A
-
USB: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/2A, 12V/1.5A
-
Micro USB: 5V/2A, 9V/2A
-
Lightning: 5V/2A, 9V/2A; 5V/3A max.
Výstup: -
USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A
-
USB-A: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/2A, 12V/1.5A
Rozmery: cca 69 × 81,5 × 33,5 mm
Hmotnosť: cca 660 g
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 69 x 81,5 x 33,5 mm |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 30000 mAh |
| Výstupy | 2 USB-A, 1 USB-C |
| Maximálny výkon | MAX 30W |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 30 W |
| Hmotnosť | 660 g |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
