Neprerušiteľný zdroj napájania Qoltec UPS Pure Sine Wave | 500VA | 350W | Šedá
Popis
Akú batériu by som mal kúpiť?
Je potrebná aspoň 12V 20Ah batéria.
Prosím zadajte celkový výkon čerpadla (alebo spotrebičov, ktoré chcete používať) a požadovaný čas prevádzky.
Celkový výkon spotrebičov (W):
Požadovaný čas prevádzky (hodiny):
Potrebná kapacita batérie (Ah):
Spoľahlivý zdroj energie
Pure Sine Wave záložný zdroj je vyrobený z najvyššej triedy a vysoko kvalitných materiálov. Je spoľahlivý, keď zistí výpadok prúdu, automaticky prepne na režim batérie, čím zabráni poklesu napätia pripojených zariadení, takže môžu ďalej pracovať. Charakteristickou črtou zdroja je generovanie striedavého napätia na výstupe s čistou sínusovou vlnou, teda rovnaké ako v elektrickej zásuvke.
Qoltec záložný zdroj kombinuje viacero funkcií a zaručuje neprerušené napájanie pecí, CO čerpadiel a iných domácich spotrebičov, ktoré vyžadujú nepretržitý prísun energie. Okrem toho ponúka:
- dlhý čas prevádzky,
- line - interaktívny - v prípade výpadku prúdu zdroj prepne na režim batérie,
- veľký nabíjací prúd,
- čistá sínusová vlna - to je základ bezpečnosti a záruka kompatibility s akýmkoľvek typom napájacieho zdroja,
- modulárny CPU - riadený obvod,
- AVR funkcia (automatický regulátor napätia),
- ochrana proti preťaženiu, skratu, poklesu napätia, prebíjaniu a vybíjaniu batérie, prehriatiu a nesprávnemu pripojeniu batérie
, - vysokovýkonný transformátor a špeciálne navrhnutý vysokovýkonný obvod, -
dvojitá konverzia - zaručené stabilné napájanie,
- 3-stupňový automatický nabíjací prúd
- efektívne odvádzanie tepla,
- dve výstupné zásuvky.
Funkčný LED displej
Vstavaný LED displej zaručuje bezplatné ovládanie prevádzky zariadenia. Neustále vás informuje o stave a parametroch zariadenia, ako sú: kapacita batérie, zaťaženie, preťaženie, stav batérie, prístup k sieti a vstupné/výstupné napätie, čím je práca so zariadením jednoduchá, rýchla a spoľahlivá. LED displej a vstavaný zvukový alarm informujú:
- o nízkom napätí batérie,
- o vybití batérie,
- o 120% preťažení,
Ochrany
Napájací zdroj je navrhnutý v súlade so všetkými predpísanými normami a systémami kontroly kvality. Je vybavený mnohými ochranami, ktoré zaručujú úplnú ochranu pripojených zariadení. Dodržiavaním pokynov v našom manuáli si môžete užívať bezproblémovú prevádzku po mnoho rokov.
Vlastnosti:
| Výstupné zásuvky: | 1 x FRANCÚZSKA (typ E CEE 7/5) 1 x SCHUKO (typ F CEE 7/3) |
| Bezpečnosť: | - Proti prepätiu - Proti preťaženiu - Proti skratu - Proti vysokému a nízkemu napätiu - Proti prehriatiu - Proti nesprávnemu pripojeniu batérie |
| Vstavaná batéria: | NIE |
| Trieda ochrany: | IP20 |
| Farba krytu: | Sivá |
| Hladina hluku: | <56 dB, vo vzdialenosti 1 m pri plnom zaťažení |
| Výkon: | 500VA/350W |
| Tvar vlny: | Čistá sínusová vlna |
| Rozsah vstupného napätia (AC): | 140-275 VAC |
| Nominálne výstupné napätie: | 230VAC |
| Presnosť výstupného napätia: | Režim batérie: ±3%; Režim siete: +10%, -13% |
| Výstupná frekvencia: | 50/60 Hz ± 1% |
| Čas prepnutia: | ≤8 ms |
| Účinnosť: | Režim batérie: >75%; Režim siete: > 95% |
| Nabíjací prúd (AC): | 7A |
Prevádzka ventilátora: Ventilátor záložného zdroja sa automaticky zapína na 2-3 sekundy každú minútu. Ak je záložný zdroj umiestnený v miestnosti, kde to môže byť rušivé, odporúčame nasledujúci typ:
Kód produktu: 50719
Parametre
| Integrovaná batéria | Nie |
| Veľkosť obsadenosti | 310 x 148 x 164 mm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Hmotnosť | 5.1kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Počet sieťových pripojení | 2 |
| Typ konektorov | 2x Schuko |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 500VA |
Recenzie
Üdvözlettel Sófalvi József
Köszönöm.

