Qoltec On-line neprerušiteľný zdroj napájania UPS Pure DC 6kVA 4800W 4.8kW LCD USB
Popis
Núdzový zdroj UPS Qoltec Pure Sine Wave on-line poskytne vášmu zariadeniu čistú energiu pri konštantnom výstupnom napätí a frekvencii spolu s komplexnou ochranou aj tých najcitlivejších zariadení počas prerušenia dodávky energie. Medzi jeho funkcie patria okrem iného:
- Čistá sínusová vlna
- Nulový čas spínania
- Dvojitá konverzia
Splní požiadavky každého, kto si chce zachovať kontrolu bez ohľadu na výkyvy v sieťovom napájaní.
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 501 x 250 x 620 mm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Hmotnosť | 63.2kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 7Ah |
| Počet batérií | 16 |
| Typ konektorov | Sorkapocs |
| Technológia UPS | Online |
| Výstupný výkon (VA) | 6000VA |
| Watt-hodinová kapacita | 1008 Wh |

