Qoltec Modulárny Hybridný Ostrovný Solárny Invertor Off-Grid 48V 11kW + 5kWh LiFePo4 batériový balík
Popis
Qoltec 11kW Solárny invertor + 5kWh LiFePo4 batéria
Majte elektrinu kdekoľvek, kedykoľvek! Ostrovný systém spoľahlivo poskytuje potrebnú energiu aj tam, kde nie je sieťové pripojenie. Balík obsahuje vysoko účinný invertor a odolnú batériu, takže je ideálnym riešením pre chaty, karavany, menšie dielne alebo núdzové napájanie.
Obsah balenia:
1. Qoltec 48V 11kW invertor: TECHNICKÉ ÚDAJE
2. Qoltec 5kWh LiFePo4 batéria: TECHNICKÉ ÚDAJE
Balík obsahuje invertor a s ním kompatibilnú batériu, ako aj káble na ich prepojenie a komunikačné káble. Balík neobsahuje ďalšie komponenty.
Parametre
| Menovité výstupné napätie | 48V |
| Aktuálne | 120A |
| Napätie | 48V |
| Výrobca | Qoltec |
| Maximálny výstupný prúd MPPT | 120A |
| Maximálny výkon PV | 4000W |
| Rozsah PV napätia pre MPPT | 60 ~ 500VDC |
| Sklad | Externý sklad |
| Maximálne napätie PV | 500V |
