PowerWalker VI 2000 RT LCD - 2000VA/1800W, 0-300VAC, 50/60Hz, 430/250 J, 12V / 7Ah, USB, RS-232+, 9x IEC, RJ11 in/out, 28.06kg
Popis
PowerWalker VI 2000 RT LCD je linkový interaktívny UPS s čistou sínusovou vlnou, mikroprocesorovým riadením a navrhnutý na splnenie požiadaviek na ochranu veľkého množstva energie. Túto sériu UPS možno použiť do štandardného 19" stojana a konštrukcia s výškou 2U uľahčuje plánovanie a inštaláciu celého systému. - Topológia vysokej frekvencie - Čistý sínusový výstup - Výstupné THDV < 3 % - Možnosť voľby citlivosti na vedenie - Vymeniteľný smer LCD - Predĺžený čas prevádzky - Softvér na správu napájania - Viacero komunikačných portov - Voliteľná karta SNMP a relé - Samomonitorovanie a diagnostika porúch - Riadenie segmentov záťaže - Konektor EPO
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 60,8 x 8,65 x 43,8 cm |
| Rack? | Rack |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Hmotnosť | 21kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 7Ah |
| Počet batérií | 6 |
| Počet sieťových pripojení | 9 |
| Typ konektorov | IEC 309 516C6 |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 2000VA |
| Watt-hodinová kapacita | 504 Wh |

