PowerWalker VFI 1500RT LCD - 1500VA/1350W, 120-276VAC, 50/60Hz, 12V/7,2Ah, RS-232, USB, inteligentný slot, EPO, 8x 10A IEC, 45dB, 19,7 kg
Popis
- 2000VA Online UPS - 8 zásuviek IEC, ochrana proti prepätiu modem/telefón, funkcia EPO - Pripojenie USB a RS-232 na monitorovanie - LCD displej na zobrazenie všetkých nastavení UPS - Programovateľné zásuvky pre správu napájania
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 43,8 x 43,6 x 8,65 cm |
| Rack? | Rack |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Hmotnosť | 19.2kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 7Ah |
| Počet batérií | 4 |
| Počet sieťových pripojení | 8 |
| Typ konektorov | IEC 309 516C6 |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 1500VA |
| Watt-hodinová kapacita | 346 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
PowerWalker 3000VA / 2700W, online, 4x C13, C19, USB HID, RS-232, inteligentný slot, EPO, 6x 12V/9Ah
Externé zásoby
-128.21€
PowerWalker VI 2000 RT LCD - 2000VA/1800W, 0-300VAC, 50/60Hz, 430/250 J, 12V / 7Ah, USB, RS-232+, 9x IEC, RJ11 in/out, 28.06kg
Posledný 2 ks na sklade
-51.00€
PowerWalker 3kVA, 2.7kW, 176-300V, 40-70Hz, 190x399x328mm, 22.2kg, Black
Posledný 2 ks na sklade
-163.82€
PowerWalker 1000VA / 900W, Online, 4x C13, USB HID, RS-232, Intelligent Slot, EPO, 2x 12V/9Ah, 9.3 kg
Externé zásoby
-35.62€

