PowerWalker VFI 1500 CG PF1 - 1500VA, 1500W, 3:1, USB, RS-232, EPO
Popis
PowerWalker VFI 1000-10000 CG PF1 je profesionálna séria pre komerčné aplikácie s jednotným účinníkom (PF=1,0). Široký rozsah vstupného napätia a frekvencie umožňuje prevádzku v nestabilných sieťach a poskytuje podporu generátorov. Výkony 1-3 kVA sú vybavené veľmi silným nabíjačom s nastaviteľným prúdom a výkony 6-10 kVA môžu prezentovať veľmi nízke harmonické skreslenia (<1 %) a vysokú účinnosť (až 94 %). Viaceré príslušenstvo vrátane batérií a komunikačných kariet rozširuje funkčnosť UPS a umožňuje dlhší čas zálohovania. Systém možno monitorovať lokálne prostredníctvom LCD panela alebo diaľkovo prostredníctvom softvéru PowerWalker ViewPower.
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 14,5 X 22,1 X 39,7 cm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Hmotnosť | 15.6kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 9Ah |
| Počet batérií | 3 |
| Počet sieťových pripojení | 4 |
| Typ konektorov | IEC C13 |
| Technológia UPS | Online |
| Výstupný výkon (VA) | 1500VA |
| Watt-hodinová kapacita | 324 Wh |

