PowerWalker Linear 2200VA 1320W UPS neprerušiteľný zdroj napájania
Popis
PowerWalker basic VI 600/800/1000/1200/1500/2200 STL séria bola navrhnutá tak, aby vyhovovala základným požiadavkám trhu. Táto línia interaktívnych UPS chráni záťaž pred výpadkami prúdu a napäťovými poruchami, pričom zostáva cenovo dostupná a kompaktná. Má USB port s podporou HID, ktorý umožňuje jednoduchú a okamžitú komunikáciu s akýmkoľvek operačným systémom.
Okrem toho táto séria ponúka pokročlý, automaticky stmievajúci LCD panel s inteligentným multifunkčným tlačidlom (jedno kliknutie osvetlí LCD panel, dvojité kliknutie stlmí alarm a dlhé stlačenie ovláda výstup).
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 34 x 20 x 25 cm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Hmotnosť | 11kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 9Ah |
| Počet batérií | 2 |
| Počet sieťových pripojení | 4 |
| Typ konektorov | Type F |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 2200VA |
| Watt-hodinová kapacita | 216 Wh |

