PowerWalker Line-Interactive, 650VA, 360W, Schuko Input, 2 x Schuko Outlet, 1 x 12V/7Ah
Popis
PowerWalker VI SHL poskytuje komplexnú ochranu a vysokú hustotu výkonu v malom a úspornom balení. UPS sa môže automaticky spustiť bez napájania striedavým prúdom. Okrem toho táto UPS poskytuje prepäťovú ochranu RJ-11. Táto UPS vybavená stabilizátorom napätia bude naďalej poskytovať čisté a stabilné napájanie pripojeným zariadeniam a je ideálna pre všetky domáce alebo malé kancelárske aplikácie. Modely radu VI SHL sú vybavené silnejšou nabíjačkou, ktorá dosiahne 90 % kapacity batérie za 2 - 4 h. Vďaka podpore HID pre komunikáciu cez USB umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie s akýmkoľvek operačným systémom.
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 29 x 14,3 x 10 cm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Hmotnosť | 5kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 7Ah |
| Počet batérií | 1 |
| Počet sieťových pripojení | 2 |
| Typ konektorov | Type F |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 650VA |
| Watt-hodinová kapacita | 84 Wh |

