PowerWalker Line Interactive, 600VA, 360W, 2 x Type F
Popis
Séria PowerWalker basic VI 600/800/1000/1200/1500/2200 STL bola navrhnutá tak, aby vyhovovala základným trhovým požiadavkám. Táto línia interaktívnych UPS chráni zaťaženie pred výpadkami prúdu a napäťovými poruchami, pričom zostáva cenovo dostupná a kompaktná. Disponuje USB portom s podporou HID, ktorý umožňuje jednoduchú a okamžitú komunikáciu s akýmkoľvek operačným systémom. Kompatibilné USB pripojenie Human Interface Device (HID) (nie sú potrebné žiadne ďalšie ovládače) Viacúčelové tlačidlo (jednoduché kliknutie, dvojité kliknutie alebo podržanie na ovládanie rôznych funkcií) Automaticky stmievajúci displej (UPS sa dá prebudiť jediným stlačením tlačidla) Vybavené Boost a Buck AVR na stabilizáciu výstupného napätia Znížené environmentálne zaťaženie: žiadne CD, žiadny USB kábel v balení
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 9,6 x 14 x 28,6 cm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Hmotnosť | 4.3kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 7Ah |
| Počet batérií | 1 |
| Počet sieťových pripojení | 2 |
| Typ konektorov | Type F |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 600VA |
| Watt-hodinová kapacita | 84 Wh |

