PowerWalker Line-Interactive, 3000VA / 1800W
Popis
PowerWalker VI 1200-3000 RLE je kompaktný rad line-interaktívnych zariadení s rackovou konštrukciou. Zariadenie poskytuje výstup Pure Sine Wave s reguláciou napätia, čím ponúka optimálnu ochranu pre malé záťaže založené na motoroch a servery s napájacími zdrojmi APFC. Port USB je vybavený podporou HID, ktorá umožňuje natívnu komunikáciu s takmer všetkými bežnými operačnými systémami - odpadá tak potreba inštalácie ďalšieho softvéru. Automatický regulátor napätia s výstupom s čistou sínusovou vlnou USB s podporou zariadenia HID (Human Interface Device) a inteligentným slotom pre komunikačné karty Automatické stmievanie obrazovky (UPS sa prebúdza pomocou tlačidla stlmenia) Plne automatická a tichá prevádzka
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 56 x 23 x 55 cm |
| Rack? | Rack |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Hmotnosť | 21.8kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 7Ah |
| Počet batérií | 4 |
| Počet sieťových pripojení | 8 |
| Typ konektorov | IEC C13 |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 3000VA |
| Watt-hodinová kapacita | 346 Wh |

