PowerWalker Line-Interactive, 1000VA / 600W, 0.60, 170-280 VAC, 50Hz or 60Hz, 10ms, C14, 40dB
Popis
"PowerWalker VI CSW je rad UPS s interaktívnou linkou s najmodernejšou technológiou a dizajnom. Integrovaná funkcia AVR a čistý sínusový výstup zabezpečujú čistý a stabilný výstup počas výpadkov alebo kolísania napätia. Funkcie UPS možno monitorovať a ovládať prostredníctvom komunikácie USB, a to buď softvérovo, alebo bez nej (HID). Vďaka modernému a elegantnému dizajnu je séria VI CSW vhodná najmä na domáce a kancelárske použitie. Medzi aplikácie patria (okrem iného) hry. Automatický regulátor napätia s výstupom s čistou sínusovou vlnou Pripojenie USB kompatibilné so zariadením HID (Human Interface Device) (nie sú potrebné žiadne ďalšie ovládače) Jednoduchá konštrukcia batérie vymeniteľnej používateľom Dva nabíjacie porty USB (2,1 A) v prednej časti Automatické stmievanie obrazovky (UPS sa prebudí jediným kliknutím na tlačidlo)"
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 37,8 x 38,7 x 18,8 cm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Hmotnosť | 9.7kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 10Ah |
| Počet batérií | 1 |
| Počet sieťových pripojení | 8 |
| Typ konektorov | IEC C13 |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 1000VA |
| Watt-hodinová kapacita | 120 Wh |

