PowerWalker Basic VI 850 SB, Line-Interactive, 850VA / 480W, 162-290 VAC, 50Hz or 60Hz
Popis
Séria PowerWalker Basic VI 650/850/1000 SB je navrhnutá tak, aby zodpovedala základným potrebám trhu. Tento rad interaktívnych UPS ochráni vašu záťaž pred výpadkami napájania a poruchami napätia, pričom zostáva cenovo dostupný a kompaktný. Je vybavený portom USB s podporou HID, ktorý umožňuje jednoduchú a okamžitú komunikáciu s akýmkoľvek operačným systémom. Pripojenie USB kompatibilné s rozhraním HID (Human Interface Device) (nie sú potrebné žiadne ďalšie ovládače) Kompaktný a ľahký Vybavený Boost a Buck AVR na stabilizáciu výstupného napätia Funkcia studeného štartu (DC)
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 8,4 x 15,8 x 25,2 cm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Hmotnosť | 4.2kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 6Ah |
| Počet batérií | 1 |
| Počet sieťových pripojení | 2 |
| Typ konektorov | Type F |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 850VA |
| Watt-hodinová kapacita | 72 Wh |

