PowerWalker 3000VA / 2700W, online, 4x C13, C19, USB HID, RS-232, inteligentný slot, EPO, 6x 12V/9Ah
Popis
- 3000VA / 2700W Online UPS s účinníkom 0,9 - Vstup C20, 4x výstup IEC C13, 1x výstup IEC C19 - Batérie sú súčasťou balenia: 6x 12V/9Ah - Online technológia s účinníkom 0,9 - Podpora zariadenia ľudského rozhrania (USB HID) - Široký vstupný rozsah 100-300 VAC pre všetky prostredia - K dispozícii s integrovanými batériami PowerWalker VFI 1000-3000 TG a jeho dlhodobá verzia VFI 1000-3000 TGS ponúkajú profesionálne riešenie pre domáce a kancelárske prostredie. UPS sú k dispozícii s internými batériami alebo alternatívne so silnejšou nabíjačkou (6A namiesto 1A) pre externé batériové riešenie. Rad VFI TG(S) je internými ovládačmi O/S detekovaný ako napájacie zariadenie HID a je možné ho spravovať bez ďalšieho softvéru. Svoje uplatnenie nájde vo všetkých špecializovaných systémoch pre kiosky, bankomaty, ako aj v systémoch s vysokou úrovňou zabezpečenia, kde nie je povolený ďalší softvér (napr. v bankovníctve).
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 39,9 x 32,8 x 19 cm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Hmotnosť | 22.2kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 9Ah |
| Počet batérií | 6 |
| Počet sieťových pripojení | 5 |
| Typ konektorov | IEC C13 , IEC C19 |
| Technológia UPS | Online |
| Výstupný výkon (VA) | 3000VA |
| Watt-hodinová kapacita | 648 Wh |

