PowerWalker 2000VA / 1800W, online, 6 x C13, USB HID, RS-232, inteligentný slot, EPO, 6 kg
Popis
- 2000VA / 1800W Online UPS s účinníkom 0,9 - Vstup C20, 6x výstup IEC C13 - Navrhnuté na prácu s externými batériami. Batérie nie sú súčasťou dodávky - Online technológia s účinníkom 0,9 - Podpora zariadenia ľudského rozhrania (USB HID) - Široký vstupný rozsah 100-300 VAC pre všetky prostredia - K dispozícii so silnejšou nabíjačkou pre externé batérie PowerWalker VFI 1000-3000 TG a jeho dlhodobá verzia VFI 1000-3000 TGS ponúkajú profesionálne riešenie pre domáce a kancelárske prostredie. UPS sú k dispozícii s internými batériami alebo alternatívne so silnejšou nabíjačkou (6A namiesto 1A) pre externé batérie. Rad VFI TG(S) je internými ovládačmi O/S rozpoznaný ako napájacie zariadenie HID a možno ho spravovať bez ďalšieho softvéru. Svoje uplatnenie nájde vo všetkých špecializovaných systémoch pre kiosky, bankomaty, ako aj v systémoch s vysokou úrovňou zabezpečenia, kde nie je povolený ďalší softvér (napr. v bankovníctve).
Parametre
| Integrovaná batéria | Nie |
| Veľkosť obsadenosti | 39 x 32,8 x 10,2 cm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Hmotnosť | 6kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Počet sieťových pripojení | 6 |
| Typ konektorov | IEC C13 |
| Technológia UPS | Online |
| Výstupný výkon (VA) | 2000VA |

