PowerWalker 1200 VA/600 W, 220/230/240 VAC, 50-60 Hz, 6 x IEC, RJ-11/RJ-45, USB
Popis
PowerWalker VI 1200 IEC je linkový interaktívny UPS, ktorý poskytuje vysoký výkon a spoľahlivú a cenovo efektívnu ochranu záložného napájania. Túto UPS je možné automaticky spustiť bez napájania striedavým prúdom. Okrem toho táto UPS poskytuje prepäťovú ochranu RJ11/RJ45 a funkciu ekologického napájania na úsporu energie. Vybavená stabilizátorom napätia, táto UPS bude naďalej poskytovať čistý a stabilný p o t r e b pripojených zariadení a je ideálna pre akúkoľvek domácu alebo SMB ( small medium business) aplikáciu.
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 36,5 x 19,5 x 13,9 cm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Hmotnosť | 8.6kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 7Ah |
| Počet batérií | 2 |
| Počet sieťových pripojení | 6 |
| Typ konektorov | IEC C13 |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 1200VA |
| Watt-hodinová kapacita | 168 Wh |

