Dobíjacia batéria PATONA VB30 pre blesk fotoaparátu s okrúhlou hlavou Godox V1 Pro s USB-C vstupom
Popis
PATONA VB30 nabíjateľná batéria Godox V1 Pro s okrúhlou hlavou blesku s USB-C vstupom
Vysokovýkonná batéria s novými, kvalitnými značkovými článkami od výrobcov ako Panasonic, LG, Sanyo a ďalších.
100%-ne kompatibilná s originálnou Insta batériou vďaka jedinečnému dizajnu, vrátane ochrany proti prebití a skratom.
Táto batéria má USB-C konektor s napätím 5V/2A. Môže sa nabíjať cez tento port.
Technické údaje:
Napätie: 7,2 volt
Kapacita: 3000mAh / 21,6Wh
Vstup: USB-C 5V/2A
Typ článku: Li-Ion
Značka: PATONA
Príslušenstvo
PATONA batéria pre Godox VB30
USB-A – USB-C kábel
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 71,1x4,15x24,1mm |
| Výrobca buniek | Patona Standard |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 7.2 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 3000 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Hmotnosť | 118 g |
| Watt-hodinová kapacita | 22 Wh |
