BATÉRIA PATONA RC 7,2V 3500mAh Traxxas Ni-MH pre RC autá
Popis
BATÉRIA PATONA RC 8,4V 4200mAh Traxxas Ni-MH pre RC vozidlá s Traxxas konektorom
Nové RC batérie PATONA sú ideálne na použitie s vaším modelovým autom, helikoptérou, quadrocopterom, dronom, modelom lode atď.
Batéria je napríklad vhodná pre nasledujúce modely: Traxxas RC vozidlá
Technické údaje:
Napätie: 8,4V
Kapacita: 4200mAh
Typ článku: Ni-MH
Rozmery: 160x44x20mm
Hmotnosť: 466g
Konektorový systém: Traxxas
Kontinuálna rýchlosť vybitia: 10C
Kontinuálny vybitý prúd: 42A
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 162 x 48 x 24 mm |
| Technológia Cella | Ni-MH |
| Napätie | 8.4 |
| Rýchlosť vypúšťania | 10C |
| Maximálny vybíjací prúd | 42A |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ konektora | Traxxas |
| Hmotnosť | 466 g |
| Watt-hodinová kapacita | 35 Wh |
