PATONA PROTECT batéria pre Samsung Galaxy A20e SM-A202F EB-BA202ABU vrátane inštalačnej sady
Popis
Zoznam kompatibility
Parametre
| Výrobca buniek | Patona Protect |
| Technológia Cella | Li-Polymer |
| Napätie | 3,85 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 3000 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Hmotnosť | 40 g |
| Watt-hodinová kapacita | 12 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
